Porady prawne online

Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom wprowadzam nowe rozwiązania w swojej ofercie, adekwatne do dzisiejszych czasów. Mianowicie, będą mogli Państwo skorzystać z dwóch nowych rozwiązań w zakresie oferowanych przeze mnie Usług Prawnych w formie wideokonferencji tj.

  • Porad prawnych online udzielanych na terenie całego kraju oraz
  • Pomocy online w merytorycznym przygotowaniu do zeznań na terenie całego kraju.

Oczywiście zarówno porad prawnych, jak i pomocy w merytorycznym przygotowaniu do zeznań udzielam również stacjonarnie w siedzibie swojej kancelarii.

Porady prawne w formie wideokonferencji

Często potrzebują Państwo udzielenia Porady Prawnej, a niekoniecznie zlecenia prowadzenia całej sprawy. W dzisiejszych czasach przy możliwości porozumiewania się na odległość mogą Państwo umówić się na spotkanie z każdego miejsca w Polsce i za granicą za pomocą platform do wideokonferencji tj. Zoom oraz Skype.

Co do zasady czas trwania porady zależy od problemu prawnego, o którym będziemy rozmawiać, jednak maksymalny czas Porady to 30 minut. W przypadku znacznego skomplikowania sprawy może zajść konieczność umówienia się na kolejne spotkanie, które zostanie wycenione indywidualnie uwzględniając przedmiot sprawy. Koszt Porady Prawnej wynosi 200 zł brutto.

Bardzo ważne! Na co najmniej pół godziny przed Poradą koniecznym jest uiszczenie należności za Poradę, aby mogło spotkanie dojść do skutku. W przypadku braku płatności, co najmniej na pół godziny przed spotkaniem, niestety, ale spotkanie zostanie anulowane. Proszę pamiętać również, że udzielam Porad Prawnych w zakresie wskazanym na stronie internetowej tzn., że nie udzielam Porad Prawnych m.in. w dziedzinie prawa podatkowego czy handlowego. Bardzo proszę o rozsądne podejście do tematu i przemyślenie skorzystania z pomocy prawnej.

Terminy Porad proszę umawiać za pomocą kalendarza znajdującego się na stronie. Po umówieniu Porady otrzymają Państwo wiadomość e-mail, w której otrzymają Państwo dane do przelewu oraz linki do platform do połączenia się na Poradę w umówionej godzinie.

Temat porady – bardzo pomocne dla mnie będzie, jeśli chociażby w skróciew odpowiednim miejscu w kalendarzu, wpiszą Państwo jakiego zagadnienia Porada będzie dotyczyć.

Formularz kontaktowy

Rezerwuj